בית״ר ת״א בת ים פגשה את הקבוצה מראשון לציון במסגרת המחזור ה-1 של גביע הטוטו של הלאומית. מדובר בשריקת הפתיחה של עונת 2020/21 ובעצם משחק הבכורה הרשמי של העונה. עמיר נוסבאום, שעורך בכורה על הקווים כמאמן הקבוצה, בחר לפתוח בחלר הקדמי עם עומרי רם, זיא בוריס ויניב מזרחי.

ההרכב המלאאביחי דהן, גיא מזרחי, עומר יצחקי, מייקל צ׳ילאקה (ירין שריג, 81׳), אייל חן, נדב נידם, עומר ארצי (גיא קאופמן, 70׳), אמיר ברקוביץ׳, זיא בוריס (שי בלחסן, 81׳), עמרי רם (נדב משיח, 75׳) ויניב מזרחי (רווה אסייג, 70׳).

מחצית ראשונה
המשחק נפתח בצורה חיובית עבור בית״ר ת״א בת ים. בדקה ה-9 אמיר ברקוביץ׳ פרץ באגף השמאלי, הוא מצא את אייל חן שהרים כדור טוב לרחבה אך יניב מזרחי לא הצליח להשתלט על הכדור בתוך הרחבה. דקה לאחר מכן בית״ר כמעט ועלתה ליתרון. נדב נידם קיבל את הכדור על סף הרחבה, הוא שחרר בעיטה שהלכה אל המסגרת אך יהונתן שאבי הדף את הכדור לקרן.

בדקה ה-12 המארחים הגיעו למצב הראשון שלהם במשחק. בן אמסלם ניסה את מזלו מרחוק והכדור הלך מעל השער.

בדקה ה-20 בית״ר חזרה לאיים על השער. כדור חופשי קצר הגיע אל אמיר ברקוביץ, שבעט חזק אל הפינה השמאלית הקרובה, אך שוב שאבי הדף את הכדור ומנע שער. בדקה ה-31 התקפה נוספת של האורחים. נידם פרץ באגף הימני והרים כדור טוב לרחבה, יניב מזרחי הגיע ראשון ודחק את הכדור אל השער, אך הכדור היה חלש יחסית והשוער השתלט על הכדור.

בדקה ה-33 שוב נידם איים על השער של ראשון לציון. הוא קיבל את הכדור מהאגף השמאלי על סף הרחבה, אך הבעיטה שלו הלכה מעל השער. בדקה ה-41 עמרי רם בעט מתוך הרחבה, אך הכדור נבלם על ידי הגנת ראשון לציון.

בדקה ה-42 זה נכנס. הרמה של אייל חן הגיעה אל זיא בוריס שכבש מקרוב לזכות האורחים. 0:1 לבית״ר ת״א בת ים. זה שער הבכורה של הקבוצה של עונת 2020/21.

מחצית שניה
המחצית השנייה התחילה באופן מאוזן יחסית. בדקה ה-54 ראשון לציון כמעט והשוותה את התוצאה. מולאט גברה נתן כדור עומק לעדן אגמי שמול אביחי דהן בעט את הכדור סנטימטרים מהקורה.

בדקה ה-65 בית״ר עלתה ליתרון כפול. עומר יצחקי מצא את עומר ארצי במרכז המגרש, הקשר נתן כדור עומק אל אמיר ברקוביץ׳ שהצליח להכניע את שוער היריבה ולמצוא את הרשת. 0:2 לבית״ר ת״א בת ים.

בדקה ה-77 הגיע השלישי. הרמה נהדרת של המגן הימני, גיא מזרחי, הגיע אל ראשו של נדב משיח, שנכנס כמחליף. החלוץ נגח את הכדור מדויק פנימה. 0:3 לבית״ר.

בדקה ה-90 ראשון לציון הספיקה לצמק את התוצאה. דולב בלולו בעט מחוץ לרחבה פנימה. התוצאה נשארה בסיום 1:3 לבית״ר ת״א בת ים. ניצחון בכורה במשחק הבכורה.

amit amit fraiha
August 6, 2020

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *