בית״ר ת״א בת ים פגשה את הקבוצה מירושלים במסגרת המחזור ה-2 של גביע הטוטו של הלאומית. מאמן הקבוצה, עמיר נוסבאום, בחר לבצע מספר שינויים בהרכב הקבוצה לעומת הניצחון במחזור הפתיחה של גביע הטוטו על ראשל״צ. בחלק הקדמי נדב משיח קיבל את חולצת ההרכב במקומו של עמרי רם ומופלח שלאעטה חזר לעמדת המגן הימני וגיא מזרחי הוסט לקישור.

ההרכב המלא: אביחי דהן, מופלח שלאעטה (אסף הרשקו, 86׳), גיא קאופמן, מייקל צ׳ילאקה, אייל חן, גיא מזרחי, נדב נידם, אמיר ברקוביץ׳ (רווה אסייג, 86׳), נדב משיח (זיא בוריס, 60׳), עומר יצחקי (תומר מכלוף, 72׳) ויניב מזרחי (עמרי רם, 72׳).

מחצית ראשונה
הפתיחה של המשחק הייתה יחסית מאוזנת. בדקה ה-4 קטמון הגיעו אל המצב הראשון במשחק. אווקה אשטה קיבל את הכדור מחוץ לרחבה, הוא שחרר בעיטה שהלכה מעל השער.

בדקה ה-10 בית״ר ת״א התקרבה אל שער היריבה. צמד מסירות בין גיא מזרחי לאמיר ברקוביץ׳ השאירו את המגן פנוי בצד ימים להרים כדור מצוין לרחבה, אך הגנת קטמון הרחיקה לקרן.

בדקה ה-14 בית״ר כמעט ועלתה ליתרון. אמיר ברקוביץ׳ השתלט על כדור בצד ימין של הרחבה, הוא בעט אל המסגרת אך אדליי אדבאיו הדף את הכדור ומנע שער בטוח.

בדקה ה-25 שוב בית״ר איימה על השער. חלוץ הקבוצה, יניב מזרחי, קיבל את הכדור בחלק הקדמי, הוא נכנס אל תוך הרחבה, חתך שמאלה ושחרר בעיה שנהדפה על ידי אדבאיו. 5 דקות חלפו ושוב שוער קטמון מנע שער בטוח. ברקוביץ׳ הגיע למצב של אחד על אחד מול אדבאיו שהצליח להדוף את הבעיטה של החלוץ.

בדקה ה-38 קטמון כמעט ועלתה ליתרון. לידור נקשרי נשלח קדימה, הוא בעט מסף הרחבה אל השער ואביחי דהן התליח לקלוט את הכדור המסוכן ולמנוע שער. 3 דקות לאחר מכן שוב נקשרי סיכן את השער, הבעיטה שלו חלפה סמוך לקורה.

מחצית שניה
המחצית השנייה נפתחה בצורה נהדרת עבור בית״ר ת״א בת ים. בדקה ה-48 פנדל נשרק לזכות המקומיים לאחר נגיעת יד של הגנת ירושלים. יניב מזרחי ניגש לבעוט והכדור הלך לפינה הימנית פנימה. 0:1 לזכות בית״ר.

בדקה ה-58 בית״ר כמעט והכפילה את התוצאה. מופלח שלאעטה פרץ באגף הימני ונתן כדור רוחב נהדר, אך אף שחקן של בית״ר לא הצליח להגיע אל הכדור. שתי דקות לאחר מכן שוב שלאעטה פרץ בצד ימין הפעם הוא איים על השער, אך הבעיטה נהדפה לקרן.

בדקה ה-63 אייל חן ניסה את מזלו מרחוק, אך הכדור הלך מעל השער.

בדקה ה-74 בית״ר הכפילה את התוצאה. כדור חופשי מדויק של גיא מזרחי, הגיע אל ראשו של עמרי רם, שנכנס כמחליף. החלוץ נגח את הכדור מדויק פנימה. זה שער הבכורה של השחקן הצעיר בבוגרים.

בדקה ה-82 שלאעטה חתך למרכז ואיים על השער, אך הכדור הוסט על ידי מגן ירושלים לקרן. בדקה ה-90 ירושלים כמעט וצימקה את התוצאה, במצב של אחד על אחד, דהן הצליח להדוף את הכדור ולמנוע שער בטוח. התוצאה נשארה בסיום 0:2 לזכות בית״ר.

amit amit fraiha
August 10, 2020

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *