בית״ר ת״א בת ים פגשה את הקבוצה מנס ציונה במסגרת המחזור ה-3 של גביע הטוטו של הלאומית. מאמן הקבוצה, עמיר נוסבאום, בחר לבצע שני שינויים בהרכב הקבוצה לעומת הניצחון במחזור ה-2 של גביע הטוטו על הפועל ירושלים. בחלק הקדמי שי בלחסן יערוך הופעת בכורה בהרכב הפותח על במקום נדב משיח. גם תומר מכלוף קיבל את חולצת ההרכב במקומו של עומר יצחקי.

ההרכב המלא: אביחי דהן, גיא מזרחי (רווה אסייג, 79׳), גיא קאופמן, מייקל צ׳ילאקה, אייל חן, תומר מכלוף (אסף הרשקו, 63׳), נדב נידם, אמיר ברקוביץ׳ (נדב משיח, 70׳), מופלח שלאעטה, שי בלחסן (זיא בוריס, 45׳) ויניב מזרחי (עמרי רם, 70׳).

מחצית ראשונה
בהתקפה הראשונה של המשחק, בית״ר ת״א כמעט ועלתה ליתרון בהתקפה נהדרת. אמיר ברקוביץ׳ נשלח באגף הימני, הוא פרץ אל תוך הרחבה ונתן כדור רוחב נהדר אל שי בלחסן שבנגיעה בעט את הכדור שחלף סנטימטרים מהקורה והחוצה.

בדקה ה-13 נס ציונה עלתה ליתרון. התקפה מתפרצת שהחלה באגף הימני הסתיימה מרגליו של דור גלילי שבעט מלקורה השמאלית ופנימה. 0:1 לנס ציונה.

בדקה ה-23 בית״ר הצליחה להשוות את התוצאה. הרמה מדוייקת של המגן, גיא מזרחי, הגיעה היישר אל ראשו של יניב מזרחי שנגח את הכדור לפינה השמאלית פנימה. בית״ר השוותה את התוצאה ל-1:1.

בדקה ה-26 נס ציונה כמעט והחזירה את היתרון. וליד דרויש השתלט על כדור בחלק הקדמי וניסה לחלוף על פני שוער בית״ר, אביחי דהאן, שהצליח לקחת את הכדור ולמנוע שער בטוח עבור נס ציונה.

בדקה ה-39 בית״ר חזרה לאיים על השער. אייל חן הרים כדור נהדר אל הרחבה, אך אמיר ברקוביץ׳ נגח את הכדור החוצה. רגע לפני הירידה למחצית כדור חופשי של אייל חן פגש את המשקוף. בסיום המחצית התוצאה נשארה 1:1.

מחצית שנייה
בפתיחת המחצית השנייה, בדקה ה-46, בית״ר איימה ראשונה על השער. הרמה של גיא מזרחי הגיעה אל יניב מזרחי שנגח מעל השער.

בדקה ה-59 בית״ר חזרה לאיים על השער. מסירת רוחב של מופלח שלאעטה הגיעה אל ברקוביץ׳ שהתקדם אל תוך הרחבה אך הבעיטה שלו מצאה את הרשת החיצונית.

בדקה ה-65 נס ציונה יצאה להתקפה מתפרצת שהסתיימה בבעיטה של סהר לוי, הכדור פגע במגן בית״ר והוסט לקרן.

בדקה ה-73 נדב משיח, שנכנס כמחליף, כמעט והעלה את בית״ר ליתרון. הוא פרץ על האגף השמאלי ומזווית קשה כמעט והפתיע את אוסטין אג׳ידה שהדף לקרן.

בדקה ה-79 מופלח שלאעטה פרץ מהאגף הימני למרכז, הוא שחרר בעיטה אל המסגרת, אך אג׳ידה הדף את הכדור לקרן.

בדקה ה-90 מופלח שלאעטה ניסה את מזלו מרחוק, אך אג׳ידה קלט. רגע לפני שריקת הסיום שלאעטה הרים את הכדור לרחבה, רווה אסייג נגח את הכדור שהלך החוצה. בסיום המשחק התוצאה נשארה 1:1.

amit amit fraiha
August 13, 2020

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *