בית״ר ת״א בת ים פגשה את הקבוצה מכפר שלם במסגרת משחקי הדירוג של גביע הטוטו למיקום 3-4. מאמן הקבוצה, עמיר נוסבאום, בחר לבצע שני שינויים בהרכב הקבוצה לעומת המשחק הקודם נגד נס ציונה. עומר יצחקי חוזר אל עמדת הבלם ואסף הרשקו יפתח לראשונה ב-11.

ההרכב המלא: אביחי דהן, גיא מזרחי, גיא קאופמן, עומר יצחקי (עידו קרבס, 80׳), אייל חן, תומר מכלוף (מייקל צ׳ילאקה, 74׳), נדב נידם, אמיר ברקוביץ׳ (גויאגון פארפה, 74׳), מופלח שלאעטה, אסף הרשקו (נדב משיח, 58׳) ויניב מזרחי (שי בלחסן, 80׳).

מחצית ראשונה
המשחק נפתח בצורה שקולה יחסית. בדקה ה-5 כפר שלם הגיעה לאיום הראשון מול השער. תומר בנבנישתי ניסה את מזלו מרחוק, אביחי דהאן קלט את הכדור. שלוש דקות חלפו והפעם בית״ר היא זאת שאיימה על השער. יניב מזרחי קיבל את הכדור מהאגף השמאלי, הוא השתחרר מהמגן ובעט מחוץ לרחבה שנקלטה על ידי אלדר פשכצקי.

בדקה ה-11 בית״ר עלתה ליתרון. אמיר ברקוביץ׳ פרץ לרחבה והוא חלף על פני מגן שהכשיל אותו ברחבה. השופט קבע כדור עונשין מ-11 מטרים. יניב מזרחי בעט את הכדור לפינה השמאלית פנימה. 0:1 לבית״ר.

בדקה ה-17 בית״ר כמעט והכפילה את התוצאה. מופלח שלאעטה נשלח באגף הימני, הוא חתך למרכז ובעט ברגל שמאל אל השער, אך הכדור חלף סמוך לקורה והחוצה.

בדקה ה-19 כפר שלם חזרה אל המשחק. בעיטה חופשית של עמית מלכה פגשה את המשקוף פנימה. כפר שלם השוותה את התוצאה ל-1:1.

בדקה ה-31 מופלח שלאעטה הרים כדור נהדר אל הרחבה, יניב מזרחי נגח מקרוב סנטימטרים מהקורה והחוצה.

בדקה ה-38 אביחי דהן הציל שער בטוח לזכות כפר שלם. איאד חאג׳ בעט מהצד השמאלי של הרחבה אל המסגרת ודהן הדף את הכדור לקרן. בדקה ה-39 כפר שלם השלימה מהפך. מייקל אולהה בעט מחוץ לרחבה אל הפינה הימנית פנימה. כפר שלם קבעה 1:2.

מחצית שניה
לאחר פתיחה יחסית רגועה למחצית השנייה בדקה ה-55 שופט המשחק קבע כי בלם בית״ר, עומר יצחקי, נגע בידו ברחבה ושרק לכדור עונשין מ-11 מטרים. איתן אהרון בעט את הפנדל פנימה. 1:3 לזכות כפר שלם.

עד הדקה ה-70 קצב המשחק ירד מעט. שתי הקבוצות ניסו לייצר מצבי הבקעה ללא הצלחה. בדקה ה-72 כפ שלם איימה פעם נוספת על השער. עמית מלכה פרץ באגף הימני, הוא העביר כדור רוחב אל ירין אברהם שבעט את הכדור החוצה.

בדקה ה-79 שח׳נה של כפר שלם, יאיר שפונגין בעט כדור חופשי מ-20 מטרים מעל השער. בדקה ה-85 אולהה הגיע למצב של אחד על אחד מול דהן, הבעיטה שלו הלכה סנטימטרים מעל המשקוף.

בדקה ה-89 כפר שלם כבשו את הרביעי. אולהה מצא את שפונגין שבעט מסף הרחבה אל הפינה הרחוקה פנימה.

בדקה ה-90 בית״ר צימקה את התוצאה. כדור עונשין של מופלח שלאעטה נהדף על ידי השוער, שי בלחסן הגיע ראשון אל הריבאונד והכניס את הכדור פנימה. 2:4 לכפר שלם. רגע לפני השריקה לסיום בלחסן כמעט וכבש שער נוסף. נדב משיח הרים כדור טוב אל הרחבה, בלחסן נגח סנטימטרים מהקורה החוצה. התוצאה נשארה בסיום 2:4 לכפר שלם.

amit amit fraiha
August 19, 2020

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *