בית״ר ת״א בת ים פגשה את הקבוצה מנוף הגליל במסגרת מחזור הפתיחה של הליגה הלאומית. מאמן הקבוצה, עמיר נוסבאום, בחר לפץוח בחלק הקדמי עם מופלח שלאעטה, אמיר ברקוביץ׳ ויניב מזרחי.

ההרכב המלא: אביחי דהן, גיא מזרחי, עומר יצחקי (ירין שריג, 56׳), מייקל צ׳ילאקה, אייל חן (רן ואתורי, 80׳), עידו קרבס, נדב נידם, אמיר ברקוביץ׳, מופלח שלאעטה, גויאגון פארפה ויניב מזרחי (עמרי רם, 73׳).

מחצית ראשונה
המשחק נפתח בצורה שקולה יחסית. בדקה ה-13 בית״ר איימה ראשונה על השער. אמיר ברקוביץ׳, בעט מצד שמאל של הרחבה, הכדור נקלט אצל שוער נוף הגליל.

בדקה ה-16 בית״ר ת״א עלתה ליתרון. כדור ארוך של השוער, אביחי דהן הגיע אל יניב מזרחי שחדר אל תוך הרחבה והצליח להכניע את השוער. 0:1 לבית״ר ת״א בת ים.

דקה חלפה ובית״ר כמעט והכפילה את התוצאה. מתפרצת של בית״ר החלה מרגליו של גויאגון פארפה, הקשר מסר כדור עומק אל אמיר ברקוביץ׳ שבעט סמוך לקורה והחוצה.

בדקה ה-23 נוף הגליל איימו על השער. כדור קרן הגיע דויד אקואה שנגח החוצה. רבע שעה לאחר מכן שוב נוף הגליל איימו על השער ושוב מכדור קרן. הפעים הכדור הגיע אל מחמוד ג׳אבר שבעט אל המסגרת ודהן קלט.

מחצית שניה
את המחצית השניה נוף הגליל פתחה עם איום. בדקה ה-46 ירין חטוקאי בעט מ-20 מטרים אל השער, דהן היה במקום לקלוט את הכדור.

בדקה ה-53 נוף הגליל כמעט ומצאה את השיוויון. הגבהה מצד ימין הגיעה אל גיא דיין שבעט סנטימטרים מהקורה והחוצה. דקה חלפה והפעם חטוקאי הגיע להזדמנות, הבעיטה שלו הלכה החוצה.

בדקה ה-60 בית״ר חזרה לאיים על השער, פארפה מצא את שלאעטה בצד ימין, הוא חלף על פני שחקן הגנה ובעט מזווית קשה אל השער, שגיא מלול הדף לקרן.

בדקה ה-67 נוף הגליל איזנה את התוצאה. בלבול בהגנה בין דהן לשריג גרם לכך שהכדור הגיע אל קורני שגלגל מקרוב פנימה.

בדקה ה-86 נוף הגליל התקרבה אל השער, גיא דיין בעט מחוץ לרחבה והכדור הלך מעל השער. בתוספת הזמן נוף הגליל הפכה את התוצאה. הרמה מהאגף הימני הגיעה אל לימה קרוז שנגיעה מצא את הרשת. התוצאה נשארה בסיום 1:2 לנוף הגליל.

amit amit fraiha
August 31, 2020

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *