בית״ר ת״א בת ים פגשה את אדומים אשדוד במסגרת המחזור ה-3 של גביע הטוטו של הלאומית. מאמן הקבוצה, אליעזר בן אהרון, בחר לפתוח בחלק הקדמי עם שי בלחסן, אור רויזמן ורווה אסייג.

ההרכב המלא: אביחי דהן, איתי בן חמו, מייקל צילאקה, מייקל מור, אייל חן (יהלי לזר, 87׳), ניב ברקוביץ׳, אסף הרשקו, דייויס קונטרראס (נהוראי ביטון, 87׳), שי בלחסן (רותם יצקר, 73׳), אור רויזמן (תומר מכלוף, 60׳) ורווה אסייג (ליאור קצב, 60׳).

מחצית ראשונה
המשחק נפתח עם הזדמנות עבור בית״ר. כבר בדקה ה-6 אסף הרשקו מצא את שי בלחסן על סף הרחבה. הקשר שחרר בעיטה חזקה שנבלמה על ידי שוער אשדוד, דויד צדיק.

בדקה ה-8 זה נכנס. כדור קרן הגיע אל איתי בן חמו שנגח כדור רוחבי מעל השוער ורווה אסייג נגח מקרוב פנימה. 0:1 לבית״ר. בדקה ה-12 הגיע גם השער השני. כדור קרן נוסף הגיע אל דייויס קונטרראס שהסיט את ההכדור אל רווה אסייג שבעט מקרוב פנימה. 0:2. למכבי.

בדקה ה-40 בית״ר כמעט וכבשה את השלישי. דייויס קונטרראס חטף כדור באגף הימני, הוא עבר על פני שחקן הגנה והרים כדור מדויק אל הרחבה, רויזמן נגח מעל השער.

דקה לאחר מכן אשדוד הגיעו למצב הראשון שלהם במשחק. נועם גיסין בעט כדור חזק מחוץ לרחבה, הכדור הלך סמוך לקורה והחוצה.

בדקה ה-44 מתפרצת נהדרת של בית״ר הסתיימה בהצלה של שוער אשדוד. בלחסן מצא בכדור עומק את רויזמן שחתך למרכז אך הבעיטה שלו נבלמה ויצאה לקרן.

מחצית שניה
רבע השעה הראשונה של המחצית השניה הייתה ללא מצבי הבקעה. בית״ר היא זאת שהחזיקה בכדור, אך לא הצליחה לאיים על השער.

בדקה ה-64 כדור קרן של אייל חן הגיע אל ראשו של דייויס קונטרראס שנגח מקרוב סמוך לקורה והחוצה.

בדקה ה-68 בית״ר נותרה ב-10 שחקנים. איתי בן חמו ביצע גלישה אל עבר שחקן אשדוד. שופטת המשחק קבעה שמדובר בגלישה מסוכנת המקנה כרטיס אדום.

בדקה ה-80 התפקה טובה של בית״ר הסתיימה בכדור רוחב טוב של תומר מכלוף אל ליאור קצב שדחק מקרוב את הכדור שחלף סנטימטרים מהקורה והחוצה.

בדקה ה-84 בית״ר קיבלה כדור עונשין מ-11 מטרים. שחקן הכנף הפנמי, דייויס קונטרראס הוכשל ברחבה ושופטת המשחק קבעה כי היה פנדל. אסף הרשקו ניגש לבעוט את הכדור שהלך פנימה. 0:3 לבית״ר. בסיום המשחק התוצאה נשארה זהה.

amit amit fraiha
August 12, 2021

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *