בית״ר ת״א בת ים פגשה את הפועל כפר סבא במסגרת חצי גמר גביע הטוטו של הלאומית. מאמן הקבוצה, אליעזר בן אהרון, בחר לפתוח בחלק הקדמי עם שי בלחסן, אור רויזמן ורווה אסייג.

ההרכב המלא: אביחי דהן, ניב ברקוביץ׳, מייקל צילאקה, מייקל מור, תומר מכלוף, רותם יצקר, אסף הרשקו, דייויס קונטרראס (עמית מלכה, 88׳), שי בלחסן (עומרי רם, 88׳), אור רויזמן ורווה אסייג (ליאור קצב, 68׳).

מחצית ראשונה
המשחק נפתח עם לחץ נהדר של בית״ר. כבר בדקות הפתיחה הקבוצה הגיעה לשני מצבים מסוכנים. ההתקפה הראשונה הגיעה מהצד הימני כאשר החלוץ הפנמי, דייויס קונטרראס, חלף על פני שחקן הגנה אך הבעיטה שלו הוסטה על ידי ההגנה לקרן. מאותה קרן בית״ר שוב הצליחה לייצרבעיטה לשער שנבלמה על ידי ההגנה.

בדקה ה-10 זה נכנס! התקפה נהדרת של בית״ר הסתיימה בשער קבוצתי גדול. אסף הרשקו החל במהלך כבר ברחבה של בית״ר, הוא הוציא כדור אל אור רויזמן שחלף על פני המגן שלו התקדם על קו הרוחב ונתן מסירה נהדרת אל מרכז הרחבה, שי בלחסן נתן בנגיעה כדור מדויק אל הרשת. 0:1 לבית״ר.

עשרים הדקות הבאות היו בעיקר במרכז המגרש. כפר סבא השתלטו על הכדור אך לא הצליחו לייצר מצבי הבקעה מסוכנים.

בדקה ה-32 כדור נהדר של מייקל צ׳ילאקה הגיע אל אסף הרשקו בצד ימין, הוא חתך למרכז ושחרר בעיטה שנקלטה אצל שוער כפר סבא, מתן זלמנוביץ׳.

בדקה ה-38 התקפה מסודרת של כפר סבא הסתיימה בהרמה מהאגף הימני אל ראשו של גיל יצחק שנגח מעט מעל משקוף השער והחוצה.

מחצית שניה
מחצית השניה נפתחה בצורה שקולה יחסית. קצב המשחק ירד מעט כאשר ברבע השעה הראשונה שתי הקבוצות לא הצליחו לייצר מצבי הבקעה.

בדקה ה-66 כפר סבא כמעט והשוותה את התוצאה. כדור שטייל ברחבה של בית״ר הגיע אל רויד דרוויש שבעט מקרוב, אך הכדור לא התלבש לו על כף הרגל ואביחי דהן קלט.

בדקה ה-70 התקפה מתפרצת של בית״ר הסתיימה בעעיטה של שי בלחסן מחוץ לרחבה, הכדור הלך החוצה.

בדקה ה-82 כפר סבא השוותה את התוצאה. בעיטה חופשית שטוחה של גיל יצחק עברה דרך החומה, מתחת לידיו של אביחי דהן ואל תוך הרשת. כפר סבא השוותה ל-1:1.

בדקה ה-87 בעיטה של גיל יצחק נקלטה אצל אביחי דהן.

בתוספת הזמן בית״ החזירה את היתרון! התקפה מתפרצת מצד שמאל הסתיימה בבעיטה של אור רויזמן שהלכה אל המסגרת. שוער כפר סבא לא הצליח לקלוט והכדור נכנס אל תוך השער. 1:2 לבית״ר.

amit amit fraiha
August 18, 2021

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *