בית״ר ת״א בת ים פגשה את הפועל ראשון לציון במסגרת מחזור הפתיחה של של הליגה הלאומית. מאמן הקבוצה, אליעזר בן אהרון, בחר לפתוח בחלק הקדמי עם שי בלחסן, אור רויזמן ורווה אסייג.

ההרכב המלא: עומר דג׳אני, תומר מכלוף, מייקל צילאקה, ניב ברקוביץ׳, אייל חן, רותם יצקר (איתי בן חמן, 73׳), אסף הרשקו, דייויס קונטרראס (עומרי רם, 73׳), שי בלחסן, אור רויזמן ורווה אסייג (ליאור קצב, 62׳).

מחצית ראשונה
המשחק נפתח עם שער של האורחים. בדקה ה-9 של המשחק קרן קצרה של הכתומים הסתיימה בבעיטה מרחוק של דן כדור, הכדור הלך אל החיבורים פנימה. 0:1 לראשון לציון.

בדקה ה-15 הזדמנות נוספת לראשל״צ. מוחמד במבה קיבל את הכדור בתוך הרחבה, הוא בעט כדור שטוח אל המסגרת ועומר דג׳אני קלט את הכדור.

בדקה ה-18 בית״ר איימה לראשונה על השער. תרגיל מקרן קצרה הוביל לבעיטה מסף הרחבה של אור רויזמן. הכדור הלך אל המסגרת אך הוא הוסט על ידי ההגנה לקרן.

בדקה ה-22 הגיע השיוויון. שי בלחסן הכניס כדור עומק נהדר אל רווה אסייג, החלוץ לא התבלבל והצליח להכניע את דור חברון. בית״ר השוותה ל-1:1.

בדקה ה-27 מתפרצת של בית״ר הובלה על ידי רווה אסייג שמצא את אור רויזמן. שחקן הכנף בעט כדור חד אך שוב הכדור הוסט על ידי ההגנה לקרן.

בדקה ה-34 חלוץ ראשון למיון, מוחמד במבה, בעט מחוץ לרחבה כדור חד אל הפינה, דג׳אני ירד טוב והדף את הכדור לקרן.

מחצית שניה
המחצית השניה נפתחה עם ההזדמנות עבור ראשל״צ. בדקה ה-50 הרמה מהאגף השמאלי הגיע אל ראשו של דן כדור שנגח החוצה. דקה לאחר מכן אייל חן ניסה את מזלו מרחוק, הכדור הלך החוצה.

בדקה ה-60 הכתומים היו קרובים להחזיר את היתרון. הרמה מהאגף השמאלי של אבו דוסו הגיעה טוב אל במבה שנגח מקרוב החוצה.

בדקה ה-64 ראשון לציון חזרו להוביל. כדור רוחב מהאגף הימני חלף על פני ההגנה והגיע אל במבה שדחק מקרוב. 1:2 לראשל״צ.

בדקה ה-67 כדור קרן קצר של בית״ר הוביל לבעיטה של רויזמן בתוף הרחבה, אך הכדור נבלם על ידי ההגנה.

בדקה ה-71 בית״ר כמעט והשוותה את התוצאה. רותם יצקר נתן כדור עומק נהדר אל בלחסן שמתוך הרחבה בעט אל המסגרת אך גלישה ברגע האחרון של מגן ראשל״צ גרמה לכדור לצאת לקרן.

בדקה ה-78 נתנאל אסקיאס, שחקנה של ראשון לציון, קיבל כדור בצד שמאל, הוא חתך למרכז ובעט כדור שהלך מעט מעל המשקוף והחוצה. דקה לאחר מכן בית״ר יצאה למתפרצת בצד ימין, כדור רוחב הגיע אל שי בלחסן שמעט החליק ובעט החוצה.

בדקה ה-89 ראשון לציון כבשה שער נוסף. בעיטה של שי גולן הלכה אל המסגרת, דג׳אני נגע בכדור אך הוא פגע בקורה ונכנס פנימה. 1:3 לכתומים.

בתוספת הזמן הרמה מהאגף שמאלי הגיעה אל עמרי רם שמקרוב לא הצליח לייצר בעיטה טובה אל השער. בסיום התוצאה נשארה 1:3 לראשון לציון.

amit amit fraiha
August 26, 2021

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *